مدیریت و رهبری زندگی

مدیریت و رهبری زندگی
خرداد 5, 1403
13 بازدید

مدیریت ورهبری زندگی Management and leadership of life – M.L.L مدیریت و رهبری زندگی شخصی یک دوره یکساله است که به ما می اموزد چگونه زندگی شخصی و سازمانی خود را مدیریت و رهبری کنیم. در این کارگاه یکساله  (M.L.L) که  بر اساس سر فصلهای دانشگاه هاروارد تدوین شده است با  ارزش ها، چشم اندازها، […]

مدیریت ورهبری زندگی

Management and leadership of life – M.L.L

مدیریت و رهبری زندگی شخصی یک دوره یکساله است که به ما می اموزد چگونه زندگی شخصی و سازمانی خود را مدیریت و رهبری کنیم.
در این کارگاه یکساله  (M.L.L) که  بر اساس سر فصلهای دانشگاه هاروارد تدوین شده است با  ارزش ها، چشم اندازها، اهداف کلان، خرد و  هدف از زندگی رمز و رازهای زندگی و بایدها و نبایدها اشنا شده و  (کتابچه زندگی شخصی) خود را با توجه به رسالت خود تدوین می نمائید .
\"
شما در این دوره یک مشاور دارید که بعنوان یک همراه و کوچ شما را همراهی نموده و تدویتن همه آنچه نیاز دارید یا باید به ان بپردازید را به عهده خواهد گرفت .
طول دوره یکساله بوده و هر ماه فقط در پایان هر هفته جمعه ها برگزار خواهد شد ظرفیت کاملا محدود بوده و کلاسها بصورت کاملا vip برگزار می گردد.
\"شباهت
سرفصلهای دوره عبارت است از:
۵-تکنیکهای خلاقیت و حل مسئله در زندگی
۶-تفکر چند بعدی و سیستمی در زندگی شخصی
۷-مهارتهای ارتباط موثر و ارتباطات کلامی و غیرکلامی
۸-اشنایی با فن بیان و گفتگو با رویکرد جذب و اقناع مخاطب
۹- مهارتهای مالی و آشنایی با تکنیکهای هوش مالی و فرایندهای کسب ثروت
 در پایان این دوره یکساله ما با ساختن فراگیرانی که از ابعاد مدیریت روانی به پختگی لازم دست یافته باشند روبرو خواهیم شد  که متناسب با خود می‌آموزند که چه مواردی باید تقویت  و یا حذف  شود و چه مواردی کنترل شود  فراگیران می آموزند که چا لشهای درونی و راههای برخورد و رهبری زندگی خود و عزیزانشان را مدیریت و رهبری نمایند.
مدرس دوره :
\"\"

Views: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , ,