ویکی بازاریابی | مجله آموزشی خبری و تحلیلی پیرامون بازاریابی و برندسازی

ویکی بازاریابی سایت خبری تحلیلی و آموزشی پیرامون برند سازی و بازاریابی

Sale

branding

Marketing

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

ویکی بازاریابی یک سایت یا منبع آنلاین است که در زمینه بازاریابی و برند سازی فعالیت می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد اطلاعات مرتبط با بازاریابی را پیدا کنند و به اشتراک بگذارند

ویکی بازاریابی دارای مجموعه‌ای از مقالات، نکات، راهنماها، مطالب مربوط به بازاریابی دیجیتال، تبلیغات، بازاریابی محتوا و سایر موضوعات مشابه است. این سایت می‌تواند به عنوان یک راهنمای قدرتمند و استراتژیک برای افرادی که در زمینه بازاریابی و برندینگ مشغول فعالیت هستند، مورد استفاده قرار گیرد. از طریق این ویکی، می‌تواند به تبادل اطلاعات، مشارکت در پروژه‌ها و به اشتراک گذاری نظرات و تجارب با دیگر کاربران بپردازند.

بهترین مشاوران عالی کسب و کار کشور 1397
بهترین مشاور کسب و کار
Dr.mazyarmir

بهترین مشاوران عالی کسب و کار کشور 1397

بهترین مشاوران عالی کسب و کار کشور 1397 بهترین مشاوران عالی کسب و کار بهترین مشاوران عالی کسب  مشاوران کسب و کار   فقط تکیه به دانش خود و یا به توصیه دیگران و یا حتی یک مشاور کسب و کار هرگز هرگز هرگز تکیه نفرمائید.   بهترین مشاوران عالی کسب و کار کشور 1397         بعنوان یک  منتور

ادامه مطلب »

دکتر سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1403

دکتر سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1403 کاندیدای انتخاباتی دکتر سعید جلیلی کیست کاندیدای انتخاباتی دکتر سعید جلیلی سعید جلیلی جلیلی در ۲۰۲۱   بعنوان یک مشاور حرفه ای مباحث انتخاباتی در کشور که سه دهه است در این عرصه مشغول به فعالیت گسترده و در جای جای ایران اسلامی هستم نمی خواهم بهیچ وجه نظرات شخصی خود را وارد نمایم.

ادامه مطلب »
دکترمازیارمیرمشاورعالی انتخابات کشور
انتخابات
Dr.mazyarmir

انتخابات حرفه ای نوشته دکتر مازیار میر

انتخابات حرفه ای نوشته دکتر مازیار میر انتخابات حرفه ای نوشته دکترمیر انتخابات حرفه ای #انتخابات   سیاست و ديپلماسي درطول تاریخ ان است که در را ببند و از پنجره برو و بیا مازیار میر   به عنوان یک مشاور انتخاباتی پیوسته فکر می کنم مهمترین گام در عرصه انتخابات برای کاندیداهای محترم میل به سمت وحدت رویه کاندیداهای پیروز است.

ادامه مطلب »

پیش‌بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1403

پیش‌بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1403 پیش‌بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران  انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1403 پیش‌بینی انتخابات ریاست جمهوری       انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1403، همانند دوره‌های قبلی، با توجه به شرایط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، دارای اهمیت و حساسیت ویژه‌ای است. این انتخابات، تعیین‌کننده رئیس‌جمهوری خواهد بود که قرار است

ادامه مطلب »

ویکی بازاریابی

برندسازی یعنی ساختن و توسعه یک برند قوی و مشهور برای یک محصول، خدمات، یا سازمان. در واقع، در برندسازی، شما باید چگونگی دیده شدن و شناخته شدن برند خود را در میان مشتریان بیان کنید. هدف اصلی برندسازی این است که ارزش و اعتبار در نظر مشتریان خود ایجاد کنید و باعث افزایش فروش، اعتماد مشتریان و رشد کسب و کار شما شوید.
 
برای برندسازی موفق، شما باید به طور مداوم بر روی پنج عنصر اصلی برند که عبارتند از هویت برند، پوزیشنینگ برند، پرسشنامه برند، ارزش برند و شبکه برند کار کنید. این بخش ها باید به شیوه ای منحصر به فرد و قابل تشخیص برای مشتریان شما بیان شوند.
 
هویت برند مربوط به صورت بصری، صدا، لوگو و نام برند می باشد و به شناخته شدن برند کمک می کند. پوزیشنینگ برند به شکلی که برند شما را نسبت به رقبا تمایز می دهد را توضیح می دهد. پرسشنامه برند عبارت است از نحوه بیان کشش های برند بازاریابی و قدرت برند محصول در ذهن مشتریان. ارزش برند به معنی قیمتی است که مشتریان برای برند شما می دهند. در نهایت، شبکه برند معنی این را دارد که چگونه برند شما در دسترس مشتریان قدیمی و جدید خود است.
 
پیاده سازی مؤثر این عناصر برند، برند شما را قوی و جذاب می کند و می تواند به شما کمک کند تا از رقبا متمایز شوید و جایگاه برتری در بازار داشته باشید.
بازاریابی یعنی فعالیت‌هایی که برای تبلیغ و فروش محصول یا خدمات شما به مشتریان هدف انجام می‌شود. هدف اصلی بازاریابی، توجیه نیازها و خواسته‌های مشتریان و ایجاد ارزش برای آنها است. بازاریابی شامل تحقیقات بازار، تعیین بازار هدف، استراتژی های تبلیغاتی، قیمت گذاری مناسب، توزیع محصول و ارتباط با مشتریان است.
 
در بازاریابی، اولین قدم تحقیقات بازار و شناخت بخش هدف و نیازهای مشتریان است. براساس این اطلاعات، شما می‌توانید استراتژی های بازاریابی مناسب را برای جذب مشتریان و ایجاد ارزش برای آنها تعیین کنید.
 
مهمترین استراتژی های بازاریابی شامل بازاریابی محصول، بازاریابی قیمت، بازاریابی محل و بازاریابی تبلیغاتی است. در بازاریابی محصول، شما باید محصول خود را به چگونگی منحصر به فرد بودن، کیفیت، ویژگی ها و مزایا برجسته نشان دهید. بازاریابی قیمت مربوط به تعیین قیمت صحیح برای محصول شما است تا رقابت را در بازار تنظیم کند. بازاریابی محل مربوط به انتخاب کانال‌های توزیع و نحوه دسترسی به مشتریان است. و در نهایت، بازاریابی تبلیغاتی شامل تبلیغات در رسانه های مختلف، استفاده از روش های تبلیغاتی مستقیم و فعالیت های ارتباط عمومی برای ارتباط با مشتریان است.
 
بازاریابی موثر می‌تواند به شما در جذب مشتریان، افزایش فروش، افزایش شهرت برند و رشد سازمانی کمک کند.

Views: 16

اخبار مهم

جدیدترین کارگاه اصول و فنون مذاکره و ارتباطات غیرکلامی برای مدیران و کارشناسان شرکت آسیا تک

جدیدترین کارگاه اصول و فنون مذاکره و ارتباطات...

خرداد ۲۸, ۱۴۰۳

چک لیست کامل برای اقدامات پس از پایان مذاکره...

خرداد ۲۸, ۱۴۰۳
خلاصه کتاب دقیقا چه بگوییم نوشته فیل ام جونز

خلاصه کتاب دقیقا چه بگوییم نوشته فیل ام جونز...

خرداد ۲۸, ۱۴۰۳
کادر بندی در مذاکره نوشته دکتر مازیار میر

کادر بندی در مذاکره نوشته دکتر مازیار میر...

خرداد ۲۷, ۱۴۰۳
دروغ در مذاکره نوشته دکترمازیارمیر

دروغ در مذاکره نوشته دکترمازیارمیر...

خرداد ۲۷, ۱۴۰۳
نمونه سوالات تشریحی درس اصول و فنون مذاکره

نمونه سوالات تشریحی درس اصول و فنون مذاکره...

خرداد ۲۷, ۱۴۰۳

نمونه سوالات مذاکره نوشته دکتر مازیار میر...

خرداد ۲۶, ۱۴۰۳
نمونه سوالات مذاکره کانون مدیریت و مهندسی ایران

نمونه سوالات مذاکره کانون مدیریت و مهندسی ایر...

خرداد ۲۴, ۱۴۰۳

نمونه سوالات مذاکره دانشجویان MBA و DBA سازما...

خرداد ۲۴, ۱۴۰۳
نمونه سوالات مذاکره دانشجویان DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

نمونه سوالات مذاکره دانشجویان DBA دانشکده مدی...

خرداد ۲۴, ۱۴۰۳

کارگاه آموزشی آنلاین اصول مذاکرات تجاری دکتر ...

خرداد ۲۴, ۱۴۰۳
نمونه سوالات مذاکره MBA دانشکده مدیریت

نمونه سوالات مذاکره MBA دانشکده مدیریت...

خرداد ۲۴, ۱۴۰۳

برند سازی شخصی و نقش عکاس های پرتره...

خرداد ۲۳, ۱۴۰۳

دوره کامل اصول و فنون پیشرفته مذاکره و زبان ب...

خرداد ۲۳, ۱۴۰۳
وزن در مذاکره ها و بایدها و نبایدهای آن در ارتباطات حرفه ای

وزن در مذاکره ها و بایدها و نبایدهای آن در ار...

خرداد ۲۳, ۱۴۰۳