رادیو سوال مصاحبه با یک مدیر فروش موفق

رادیو سوال مصاحبه با یک مدیر فروش موفق
اردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۳
21 بازدید

رادیو سوال مصاحبه با یک مدیر فروش موفق مصاحبه با یک مدیر فروش موفق رادیو سوال مصاحبه با خانم مظلوم  یک مدیر بازاریابی و فروش موفق بعنوان یک مدرس و مشاور کسب و کار که بیش از دو دهه به عنوان مشاور مدیرعامل و  مشاور هیات مدیره  و …. به این نتیجه رسیدم که تجربه و […]

رادیو سوال مصاحبه با یک مدیر فروش موفق

مصاحبه با یک مدیر فروش موفق

رادیو سوال

مصاحبه با خانم مظلوم  یک مدیر بازاریابی و فروش موفق

بعنوان یک مدرس و مشاور کسب و کار که بیش از دو دهه به عنوان مشاور مدیرعامل و  مشاور هیات مدیره  و …. به این نتیجه رسیدم که تجربه و مهرات بیش از علم خطی و یا غیر خطی می تواند مفید و موثر باشد از این پس در رادیو سوال به بیان نقطه نظرات مدیران و صاحبان مشاغل و مخصوصا تجربیات آنان خواهیم پرداخت.

نکته های این مصاحبه برای خانمهایی که در خصوص چگونگی شروع مذاکره و برخورد با استفاده از تکنیکهای زبان بدن سوالات بیشماری را برایمان هر روز ارسال می کنند رو شن خواهد نمود ضمن انکه شما می توانید از دریچه دیگری سوالات خود را ارزیابی کنید .

خانم مظلوم یکی از هزاران نفری هستند که با مطالعه کتاب زبان بدن ایرانی  و تکنیکهای زبان بدن توانستند قدرت و نفوذ خود را در چهارچوب کار و حرفه ای خود افزایش داده و بهبود ببخشند.

آرزو میکنم یک یک شما عزیزان هم بتوانید با مطالعه مطالب زبان بدن که در این سایت قرار داده شده به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا نمایید.لطفا سوالات خود را برایمان از طریق ایمیل ارسال فرمائید تا پاسخگوی آنها باشیم .

مطالعات بیشتر:

دوره آموزش فروشنده حرفه ای

 

روانشناسی فروش و بازاریابی( قسمت دوم شناخت مشتری با بهره گیری از مدل انیاگرام )

 

تکنیک های فروش حرفه ای

 

خصوصی: روانشناسی فروش حرفه ای در بازار ایران

 

ایده هایی برای مزیت رقابتی

 

میمیک چهره چیست

 

mazyar mir

info@mazyarmir.com

رادیو سوال مصاحبه با یک مدیر فروش موفق

Views: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,