روشهای ساده آموزش زبان بدن به کودکان

روشهای ساده آموزش زبان بدن به کودکان
فوریه 22, 2024
2 بازدید

روشهای ساده آموزش زبان بدن به کودکان مجله مذاکره و زبان بدن     سلام بینهایت متشکرم این مقاله را مطالعه می فرمائید و سایت مارا انتخاب نموده اید . من یک رفتار شناس تجربی هستم و دو دهه   است که در این خصوص به مطالعه و تحقیق مشغول هستم عمده فعالیت من پیرامون […]

روشهای ساده آموزش زبان بدن به کودکان

مجله مذاکره و زبان بدن

 

 

سلام بینهایت متشکرم این مقاله را مطالعه می فرمائید و سایت مارا انتخاب نموده اید . من یک رفتار شناس تجربی هستم و دو دهه

 

است که در این خصوص به مطالعه و تحقیق مشغول هستم عمده فعالیت من پیرامون درک شناخت و آموزش و انتقال مطلب در

انسانها است فارغ از نزاد جنس و قومیت های موجود در جهان و ایران این مقاله به صورت اختصاصی به همین مهم می پر دازد لطفا

انرا برای تمام علاقمندان ارسال نموده و نقطه نظرات خود را در این خصوص بهمراه تجربیات و مسائل خود در انتهای همین مقاله

بنویسید.مازیارمیر

زبان بدن چیست زبان بدن همان  زبان بی زبانی است اما چگونه زبان بدن را فرا بگیریم به گفته استاد بزرگوارم پروفسور  مسعود

حیدری بزرگوار کتاب بخوانید و در زمینه مذاکره زبان بدن بیشتر مطالعه و تربه کنید . شما باید مانند دنده عوض کردن در خودرو

بتوانید به فنون و مهارتها تسلط یابید آنگاه می توانید این تکنیکها را به دیگران هم انتقال دهید.

 

\"روشهایروشهای ساده آموزش زبان بدن به کودکان

به گفته مرحوم استاد عطاء الله کاملی اول باید بخوانید بخوانید و بازهم فقط بخوانید. برای بیان شیوا و رسا و گویش زیباتر از افراد حرفه ای و سینمایی و فیلمهای مستندو سخنرانیهای بزرگان و سوپر استارها را ببینید بارها و بارها هم ببینید و سپس به دقت  الگو برداری کنید و من هم به شما می گویم ژستهای برتر سینمایی را بدون صدا بارها و بارها ببینید و سپس با صدا ببینیدو بعد الگو برداری کنید و سپس آنها را خود اجرائ کنید و فیلم برداری کنید و بارها و بارها فیلمهای خودتان را ببینید.

ایا می دانید مجریان بنگاه های bbc – VOA و یا باراک اوباما هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ و یا پوتین بیش از ۴ سال بصورت مستمر آموزش علمی و عملی ارتباطات غیرکلامی را طی نموده و در این رشته به استادی تمام می رسند و چرا این کار را انجام می دهند. مخصوصا که برخی از ملیت و نژادهای مختلف برای مجری گری انتخاب شده اند و با چند سال آموزش لهجه افغانی او حذف شده و با مهارت هر چه تمامتر در حال اجراء رفتارهای تخصصی زبان بدن بر علیه ما و به سود بنگاه سخن پراکنی  bbc  در حال کار علیه ما هستند.

پشت پرده چنین آموزشی چه قدرت و یا قدرتهایی نهفته است؟ ایا می دانید ما این قدرت عظیم را می توانیم به کودکانمان منتقل نمائیم؟

آیا می دانید آموزش تخصصی و حرفه ای زبان بدن قدرت های ما و کودکانمان را چند برابر می کند ؟

 حال که به حد مناسبی از آگاهی و اطلاع رسیدید زمان مناسبی است که به کودکان و نوجوانان بیاموزیم هر آنچه را که باید .

 \"mm1m_kids-www-booloor-com-17\"

ما انسانها رفته رفته با آموزش و تحصیل و تجربه و یا با رسیدن با بالاترین درجه عمومی رشد مغزی و تکمیل فرایند تکامل به پیچیدگی در علم زبان بدن و تن گفتار خود دست پیدا مینماییم مهم ان است که از ابتدا این موارد را بدانیم و درک کنیم و نسبت به آن آگاهی پیدا کنیم باید اذعان کرد پدرو مادری که با زبان بدن خود آشنا نیست قطعا در آموزش ان به کودک و نوجوان خود هم دچار تردید و اشتباه است . البته باید اذعان کرد در فهم ارتباطات غیر کلامی فرزندان  شما راه سخت و طولانی در پیش رو دارید.

مهمترین قسمت اول فرا گرفتن زبان بدن کودک و یا نوجوان شما است و دوم درک زبان بدن آنان ، قدم اول مطالعه  و آموزش در این خصوص است که توصیه میکنم در کلاس زبان بدن کودکان  لطفا و حتما شرکت فرمائید. یاد بگیرید که حتما و حتما و حتما از امروز به بعد برای رشد و تعالی خود و سپس فرزند دلبندتان یک جزئی نگر باشید تا کلی نگر  به عبارت دیگر سعی کنید به دقت ببینید ببینید و بازهم با دقت ببینید انهم به صورتی که مخاطب شما متوجه آن نشود .

برخی افراد حسی هستند و با حس خود کودک و یا نوجوان خود را حس می کنند بیش از ظاهر حس خود را تقویت نموده اند که این مسئله بسیار بسیار خوب است شما باید یاد بگیرید که از تمامی احساسات و حواس خود به یک اندازه و در یک خط استفاده کنید بو بکشید ببینید و گوش دهید و حس کنید .

متاسفانه برخی والدین علائم غیر کلامی بسیاری را که در طول روز با ان روبرو می شوند را چون خیلی واضح و روشن  نیست،  نادیده گرفته  و و همیشه می گویند کودک و نوجوانمان را درک نمی کنیم و نمی فهمیم اما کافی است کمی بیشتر چشمهای خود را باز کنیم و با باز شدن چشمها و سایر حواسمان دریچه ایی به لایه پنهان صورت کودک و نوجوان باز می گردد که بسیار هم شگفت انگیز و هیجان انگیز است.

 در این مجموعه مقالات سعی خواهم نمود شما را با قسمتهایی زیبا جذاب و کاربردی از این مطالب آشنا کنم. شماباید به ادبیات و تفاسیر علم زبان بدن اشرافیت کامل داشته باشید و بتوانید هم بفهمید و هم تفسیر کننده قو هر رفتار و ابعاد مختلف و ریشه رفتارها را دریابید …. ادامه دارد

 همیشه به یاد داشته باشید که : (( هیچ چیز و هیچ کس  و هیچ رفتار و گفتار و کرداری آنگونه که به نظر می رسد نیست. کتاب زبان بدن ایرانی))

اگر علا قه مند هستید در دوره های آموزش مشاور و یا مدرس کسب و کار و ارتباطات موثر و یا قصد دارید به پشت نقاب چهره ها نفوذ کنید اگر می خواهید واقعیت انسانها را بیشتر درک کنید و اگر علاقه مند هستید در سخنرانیها و مذاکره و تجارت و کسب و کارتان موفق تر ظاهر شوید لطفا کتاب زبان بدن ایرانی را مطالعه فرمائید و یا با ما در دوره های تخصصی زبان بدن همراه شوید.

مازیارمیر مدرس بین المللی مذاکره و زبان بدن

Mazyar Mir professional consultant and analyst

توصیه می شود مطالب زیر را حتما مطالعه فرمائید:

دوره روانشناسی فروش و بازاریابی با گرایش زبان بدن و تحلیل مستند استیو جابز

دکترین مذاکرات حرفه ای -قسمت اول

زبان بدن در بازاریابی قسمت اول

فریاد کارآفرینی

مدیریت زمان به روایت یک مشاور زبان بدن و بازاریابی

برگزاری همایش و کلاس اموزشی و مشاوره

درسهایی از دوره زبان بدن با گرایش بازاریابی و فروش (فروش بیشتر از طریق خدمات مشتری)

دوره آموزش زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه ای

بازاریابی به روش داعش قسمت اول – جدیدترین مقاله بازاریابی

بازاریابی کثیف بازاریابی سیاه

تجربیاتی از موفقیت در بازاریابی قسمت اول

دوره آموزشی زبان بدن در بازاریابی حرفه ای

بازاریابی سیاه بازاریابی کثیف قسمت ۲

آموزش مذاکره قسمت اول

دکترین مذاکرات حرفه ای -قسمت اول

مازیار میرمشاور و تحلیلگر

Mazyar Mir professional consultant and analyst

هفت راه شگفت انگیز برای آموزشهای مالی به کودکان

لبخند

تعابیر ارتباطات غیر کلامی یا زبان بدن

Visits: 5

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,