طراحی و عرضه اپلیکیشنهای برای کمپین های انتخاباتی

مارس 11, 2024
6 بازدید

 طراحی و عرضه اپلیکیشنهای برای کمپین های انتخاباتی نکته جالب در مورد این اپلیکیشن این است که تا کنون تنها نسخه ارائه شده از آن بر روی سیستم عامل iOS قابل نصب است و واجد هیچ نسخه ای از اندروید نیست. این موضوع شاید ارتباطی سیاسی با اظهارات دونالد ترامپ در رابطه با اپل داشته […]

 طراحی و عرضه اپلیکیشنهای برای کمپین های انتخاباتی

نکته جالب در مورد این اپلیکیشن این است که تا کنون تنها نسخه ارائه شده از آن بر روی سیستم عامل iOS قابل نصب است و واجد هیچ نسخه ای از اندروید نیست. این موضوع شاید ارتباطی سیاسی با اظهارات دونالد ترامپ در رابطه با اپل داشته باشد.

به گزارش «تابناک» تیمی از کهنه کاران تکنولوژی اقدام به ساخت یک اپلیکیشن موبایل برای کمپین های انتخاباتی خانم هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات انتخابات آمریکا کرده اند که به طرفداران وی اجازه یمدهد به شکل فعال در کمپین های انتخاباتی وی حضور داشته و کلینتون را حمایت کنند.

نام این اپلیکیشن Hillary 2016 است که توسط کهنه کاران کمپانی انیمیشن DreamWorks ساخته شده و قرار است از امروز بر روی فروشگاه اپل قرار بگیرد. این اپلیکیشن به کاربران خود اجازه میدهد که در مورد کمپین های انتخاباتی کلینتون به شکل مداوم اطلاعات بروز دریافت کرده و به شکل سازمان یافته بر روی شبکه های اجتماعی از وی حمایت کنند.

نکته جالب در مورد این نرم افزار موبایل این است که مبتنی بر تکنیک استفاده شده در بازی هایی نظیر FarmVille و سایر بازی های اجتماعی است و در آن طرفداران میتوانند با یکدیگر رقابت کنند تا جوایز مجازی و واقعی بدست آورند!

این در حالی است که کمپین های انتخاباتی اوباما نیز از یک نرم افزار موبایل بهره میبرد اما بیشتر واجد خصوصیت آفلاین بود. اپلیکیشن خان کلینتون در حال حاضر تنها برای سیستم عامل iOS طراحی و منتشر شده است و فعلا از نسخه اندروید آن خبری نیست که این میتواند یک حرکت سیاسی بر علیه دونالد ترامپ و اظهارات وی علیه اپل باشد.

Visits: 4

برچسب‌ها: