100 نکته برای آموزش زبان1

فروردین 12, 1403
84 بازدید

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان یکصد نکته برای آموزش زبان بهترین شگردها برای آموزش سریع زبان نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین این نکات بسیار بسیار مهم است و با تکیه بر این موارد می توانید زبانهای مختلف و حتی زبان بدن را فرابگیرید سالها است […]

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان

یکصد نکته برای آموزش زبان

بهترین شگردها برای آموزش سریع زبان

نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین

این نکات بسیار بسیار مهم است و با تکیه بر این موارد می توانید زبانهای مختلف و حتی زبان بدن را فرابگیرید سالها است در امر تحقیق و آموزش طی مسیر مینمایم و سوال اساسی این است چگونه زبان بیاموزیم

اول قدم اول این است که از اشتباه کردن نهراسید.استوار باشید.معلم یا اطرافیانتان زمانی میتوانند اشتباه شما را تصحیح کنند که آن را بشنوند.
دوم- بسیار بسیار مهم است که همیشه همه جا هر لحظه با این زبان  خود را احاطه فرمائید. همیشه سعی کنید خودتان را در محیطی قرار دهید که در آن زبان انگلیسی بیشتر صحبت میشود جایی که میتوانید به صورت ناخودآگاه این زبان را فرا بگیرید بهترین راه برای یادگیری صحبت کردن و مکالمه است.

سوم-هر روز  در ساعت خاص دقیق و کوشا و با انگیزه تمرین کنید.برای خود یک برنامه ی مطالعه طراحی کنید.تصمیم بگیرید که هر هفته چند ساعت میخواهید این زبان را مطالعه کنید و بر برنامه ی خود پایبند باشید.
چهارم- برنامه ی خود را به خانواده و دوستانتان بگویید.در این صورت آن ها میتوانند با برنامه ی شما هماهنگ باشند و موجب اختلال در برنامه ی شما نشوند.
پنجم- چهار مهارت اصلی را تمرین کنید:خواندن ، نوشتن،صحبت کردن، و مهارت شنیداری.شما برای پیشرفت در همه ی این ها به تمرین احتیاج دارید.
ششم – یک دفتر برای کلمات جدیدی که یاد میگیرید داشته باشید.از آن کلمات در جملات استفاده کنید و سعی کنید در صحبت هایتان حداقل سه بار از آن ها استفاده کنید.
هفتم-روزی یک درس را برای خود تعیین کرده و آن را بخوانید.
هشتم-حفظ کردن لیست کلمات یک راه معمول برای یادگیری واژگان مخصوصا برای آزمون است.این همچنین یک تمرین خوب برای مطالعه در کوتاه ترین زمان است.
نهم-از ساعت فیزیکی خود استفاده کنید! اگر اهل مطالعه کردن در صبح نیستید،بعدازظهر مطالعه کنید.

دهم-اگرکلمه ی جدید را با به کار بردن آن در جمله یادبگیرید،کار برایتان آسان تر میشود و آن کلمه مدت ها در حافظه ی شما باقی میماند.

 مازیار میرمشاوروتحلیلگر

Views: 0

برچسب‌ها:, , , , , , , ,