شنبه 20 آوریل 2024 - 13:46

درباره ما

درباره دکتر مازیـــــار میـــــر بدانید

کاری که ما انجام می دهیم

کرونا را نابود کنیم

ارگان رسمی و بین المللی بهداشت افرادی را مورد شناسایی قرار می دهد که ویروس کرونا را با خود حمل می کنند و یا منتقل می کنند.

کشوری با فرهنگ سه کلمه ای

فرهنگِ یهویی یا سه کلمه ای و یا سه‌خطی به من و ما این اجازه را می‌دهد به هر وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف مان به هر چیزی متوسل شویم.

کنترل زبان بدن

اگر از نظر رفرنس علمی نگاه نکنیم میتوانیم از نظر دینی نگاه کنیم که حضرت محمد (ص) همیشه لبخند روی لب داشته است.

تو هم می‌توانی در بازی باشی

ما درسمان را با این سوال شروع کردیم که داشته های من چیست؟ و در ادامه، بعضی از موارد مهم را به صورت جداگانه و مستقل، مورد بحث قرار دهیم.

دکتر مازیار میر مردی برای تمام فصول آموزش و مشاوره سخن از سورپرایز برند ایران که به میان می آید، نام مازیار میر برای ما تداعی می گردد.

داستان یک دانشجو که روانشناسی و حقوق و بازاریابی خونده و سالها دبیر ورزش‌های هوایی و خلبانی بوده که بارها و بارها دچار سانحه شده؛ یک غارنورد ، ورزشکار ماجراجو تمام عیار در میان موج های سفید یا آب های خروشان به همراه شکستها و پیروزی های فراوان …. که صد البته داستان جدیدی نیست. او از قدیمی‌ها و پیش کسوتان آموزش و مشاوره حرفه ای برندها است و از سال 1376 شرکت‌ها و موسسات مختلفی را شخصا تاسیس نموده و مدرس و مشاور کسب و کارهای گوناگون است . دکتر میر مبدع طرح بزرگ و ملی تولید بدون کارگر بوده همچنین صاحب دکترین برند ایرانی و همچنین دکترین مذاکره و همچنین استادی در مذاکره و زبان بدن ایرانی و #آموزشبدونپاورپوینت می باشد. بیش از بیست جلد کتاب در کارنامه خود دارد از کسب و کار با دل و جان تا اصول و فنون دفاع تا مجموعه قوانین و مقررات مزایده و مناقصه و……. همکاری با صدها روزنامه، مجله های مختلف ، کارشناس مهمان در برنامه های مختلف صدا وسیما و بیش از 850 مقاله ی علمی، آموزش بیش از یکصد هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی حدود بیش از یکصد هزار نفر ساعت و آموزش و مشاوره تخصصی در انتخابات اصناف و شورای شهر تا مجلس و ریاست جمهوری طی سه دهه فعالیت حرفه ای، کارنامه ی درخشان ایشان را تشکیل می دهد.

سوابق کاری و مطالعاتی

سوابق کاری دکتر سید مازیار میر

دکترسید مازیار میر سورپرایز زبان بدن ایران که نامش در این راه به خوبی برای همه آشناست. با افزون بر بیش از بیست سال سابقه ی آموزش اصول حرفه ای زبان بدن، برای همه ی دانشجویانش کفایت می کند تا اعتماد زیادی به او داشته تا آمیزه های تجربه ی عملیاتی به همراه آموزه‌هایش را روشن بخش راه خود کنند.

او یک خلبان کار کشته است
در تعریف دکتر میر همینقدر کافی است که کاپیتان از سانحه های زیاد هوایی با پاراگلایدر پاراشوت و سنگ نوردی و غار نوردی تا موتورسواری و….جان سالم به در برده ، به گفته ی ایشان سالهاست با مهمان ناخواده ای تحت عنوان تومور مغزی نیمه بدخیمی دست و پنجه نرم می کند.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

Visits: 471