آژانس تبلیغاتی برتر اروپا

آژانس تبلیغاتی برتر اروپا
خرداد ۱۲, ۱۴۰۳
53 بازدید

آژانس تبلیغاتی برتر اروپا سالها است که پیرامون علل موفقیت و شکست آژانسهای تبلیغاتی به مطالعه مشغول هستم در این خصوص مطلبی توجه مرا جلب کرد که شاید برخی از زوایای عدم موفقیت شرکتهای ایرانی را برای ما هویدا کند . به شدت بعنوان یک مشاور کسب و کار معتقدم هزاران راه نرفته را نباید […]

آژانس تبلیغاتی برتر اروپا

سالها است که پیرامون علل موفقیت و شکست آژانسهای تبلیغاتی به مطالعه مشغول هستم در این خصوص مطلبی توجه مرا جلب کرد که شاید برخی از زوایای عدم موفقیت شرکتهای ایرانی را برای ما هویدا کند .

به شدت بعنوان یک مشاور کسب و کار معتقدم هزاران راه نرفته را نباید ما برویم بلکه یک راه منتهی به موفقیت و یا استفاده از تجربیات بزرگان جهان در این خصوص می تواند به شدت به ما کمک کند تا در نهایت سلامتی به سر منزل مقصود برسیم.

تهیه محتوای فوق العاده عالی مخصوصا در زمینه فیلم و عکسهایی که در یک نگاه فرد را کاملا متحول نموده و یا نیش می زند و یا حتی تحریک می کند از کلیات رفتارهای حرفه ای این شرکتها است.

من در اینجا به جمع آوری اطلاعات این شرکتها پرداخته ام اما شما می توانید با تحقیق بیشتر در مورد هر کدام از این شرکتهای برتر جهان به اطلاعات فوق العاده ایی دست پیدا کنید الگو برداری و ایده پردازی خود را بر اساس مدلهای جدید و قدیمی این شرکتها می توانید پایه ریزی کنید.

آژانس تبلیغاتی Ogilvy & Mather در سال ۱۸۵۰ در لندن توسط Edmund Mather ایجاد شد و پس از چند سال با آژانس تبلیغاتی دیگری در نیویورک در سال ۱۹۶۴ ادغام شد که موسس آن شرکت دیوید اگیلوی بود و بخشی از گروه WPP یکی از بزرگترین شرکت های مارکتینگ و ارتباطات را تشکیل دادند . این آژانس برای همکاری با شرکت هایی مثل : داو، امریکن اکسپرس و آی بی ام  به شهرت رسید.

WPP plc

کمپانی چند ملیتی که در عرصه تبلیغات و روابط عمومی فعالیت می کند، دفتر اصلی آن در لندن و دفتر اجرایی آن در دوبلین ایرلند قرار دارد. این شرکت تبلیغاتی بیشترین درآمد تبلیغاتی را درجهان به خود اختصاص داده است و حدود ۱۹۰,۰۰۰ کارمند در ۳۰۰۰ دفتر کار آن شرکت مشغول به کار می باشند. آنها همچنین صاحب چند شبکه تبلیغاتی شامل IMRB , Millward Brown , Grey , TNS و Knowlton&Hill هستند. WPP  همچنین در لیست اولیه بورس لندن و لیست ثانویه نزدک حضور دارند.

Britannia Communications

آژانس تبلیغاتی انگلیسی است با تمرکز بر مارکتینگ و ارتباطات که به شرکت ها کمک می کنند تا بوسیله جمع آوری اطلاعات دامنه های عمومی و اندازه گیری اثر بخشی کمپین های فردی مخاطبان آنلاین خود را افزایش دهند. این تجزیه و تحلیل به کاربران حرکت رو به جلو را پیشنهاد می دهد تا به درک بهتری از حوزه رسانه دست پیدا کنند .

Hub09 Brand People

این آژانس تبلیغاتی ایتالیایی در سال ۲۰۰۹ توسط Marco Foccio تاسیس شد. تمرکز اصلی آنها بر روی رسانه های اجتماعی و فرهنگ برند بود تا رابطه بین افراد و برند ها را شکل دهند. در سال ۲۰۱۴ Carrer Noir ایتالیایی را جذب کردند که باعث شد مشتریان آنها افزایش پیدا کند. خدمات این آژانس شامل : رسانه های اجتماعی، برندینگ، روابط عمومی دیجیتال، پروموشن، استراتژی و خلاقیت، مدیریت شبکه های زنده بلاگ ها و تولید فیلم و تیزر است.

Mind Share

شرکت خدمات مارکتینگ Mind Share در سال ۱۹۹۷ توسط چند نفر که از آژانس های Ogilvy & Mather و JWT دور هم جمع شده بودند تشکیل شد و در حال حاضر شامل یک شبکه جهانی گسترده است که دارای ۶۰۰۰ کارمند در ۸۲ کشور جهان از مناطق آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه و آفریقا است.

MediaCom

رسانه ای عمومی در لندن انگلستان است که بخشی از گروه GroupM را تشکیل می دهند که رسانه ای است که مدیریت سرمایه گذاری را بعهده دارد و دارای ۵۸۱۲ کارمند در ۱۲۲ دفتر کار در ۹۷ کشور جهان است. دفاتر اصلی آن در لندن، نیویورک، میامی، سنگاپور است . MediaCom شامل بخش هایی اختصاصی شامل  MediaCom Interaction و MediaCom Bussiness است.

MEC

ادغام دو شرکت The Media Edge و CIA باعث شد MEC در سال ۲۰۰۲ تاسیس شود و مشتریانی همچون Vodafone ، Netflix ، Paramount Pictures ، channel ، Visa ، Chevron با آنها همکاری داشته اند. MEC شبکه جهانی با مرکزیت لندن است که حدود ۵۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد. آنها با گروه GroupM شریک شدند و کسب کار اصلی آنها خرید رسانه و برنامه ریزی است.

Fred And Farid Group

آژانس رسانه ای در پاریس که توسط Fredric Raillard و Farid Makart در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد و نتیجه آن همکاری با بیش از ۳۰۰ برند و برنده شدن بیش از ۴۰۰ جایزه بین المللی خلاقیت و تاثیرگذاری است .

Antevenia

آژانس Antevenia در سال ۱۹۹۷ در مادرید تاسیس شد و دفاتر دیگری در بارسلونا، میلان، لندن و پاریس نیز دارد. هدف اصلی آنها پیش بینی بازار مشتریان، افزایش فروش و بهبود عملکرد مارکتینگ برند ها بود . مدیرعامل این شرکت Joshuna Novickk و مدیر ارشد اجرائی Pablo Perezz است.

IDesing

این شرکت تبلیغاتی در سال ۲۰۱۳ در بارسلونا تاسیس شد و خدمات اصلی آنها طراحی وبسایت، آنلاین مارکتینگ، سئو و استراتژی محتوا است. آنها به شرکت های موجود برنامه هایی برای بهبود حضور آنلاین، بهبود سئو و ترافیک وب سایت می دهند. آنها همچنین امکاناتی مانند طراحی صفحات وب و خدمات میزبانی وب سایت نیز ارائه می دهند.

Views: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , ,