شاه کلید موفقیت زبان بدن

شاه کلید موفقیت زبان بدن
بهمن ۲۲, ۱۴۰۲
35 بازدید

شاه کلید موفقیت زبان بدن کارگاه آموزشی آیاتاکنون به لحظه های بی کلام توجه کرده اید، به عکس العمل های غیر ارادی که به طور ناخودآگاه یادگرفته ، به واسطه ی آن ها ارتباط برقرار می کنید؟ انسان ها برای آگاهی از خود و اطراف ، ازارگان های حسی و سیستم عصبی یاری می جویند […]

شاه کلید موفقیت زبان بدن

کارگاه آموزشی
آیاتاکنون به لحظه های بی کلام توجه کرده اید، به عکس العمل های غیر ارادی که به طور ناخودآگاه یادگرفته ، به واسطه ی آن ها ارتباط برقرار می کنید؟

انسان ها برای آگاهی از خود و اطراف ، ازارگان های حسی و سیستم عصبی یاری می جویند و ارتباط غیر کلامی از این جا آغاز می گردد که همان زبان بدن( Body language) است.

این سمینار چند بعدی دارای ویژگهای منحصر بفرد است  شما در این مجموعه سمینار که هر هفته برگزار می گردد از طول مدت آموزشی و مخصوصا مشاوره تخصصی توسط تیم مشاورین برخوردار خواهید شد و مخصوصا آخرین تحقیقات آکادمی بین المللی ارتباطات موثر و زبان بدن قرار خواهید گرفت.

شاه کلیدموفقیت زبان بدن

 کلیدموفقیت

هنوز بسیاری از مردم شناختی بر این زبان ندارند و گاهبرخی با شنیدن نام آن ،به سختی می پذیرند که چنین زبانی وجود داشته ،به چه اندازه این حرکت ها و اشاره های بدنی می تواند قابل درک و فهم باشد.شگفت انگیز است بدانیم ، همان طور که زبانکلامی در فرهنگ ها متفاوت است؛ زبان بدن ( غیر کلامی) نیز تفاوت هایی دارد. یک حرکت یا اشاره ی بدنی ممکن است در یک فرهنگ خاص( جامعه) رایج باشد با معنایی روشن و آشکار امادردیکر بی معنا یا معنای متضاد داشته باشد.

” زبان بدن “در کشور ما ایران نیز دارای ارزیابی است چرا که مستثنی از مقوله ی فوق نبوده، بی گمان قابل بررسی است. در این راستا با دریافت اینتفاوت ها و برای آگاهانیدن دوستداران وعلاقه مندان ، با بررسی و تحقیق بسیار ، نخستین کتاب کاربردی ، پویا و کارآمدرا که بومی مردم ایران است با عنوان:

“زبان بدن ایرانی”

بی شک این کارگاه آموزشی، مجموعه ای است که می تواند برای عزیزان صنعت بیمه و بازاریابان ، صاحبان نمایشگاه، فعالان املاک ، بازاریان و مدیران و همه ی افرادی که دوست دارند بدون ارتباط گفتاری، مخاطب خود را بشناسند بسیار کاربردی و راهگشا خواهد بود.

اگر علاقه مند هستید به پشت نقاب چهره ها نفوذ کنید اگر می خواهید واقعیت انسانها را بیشتر درک کنید و اگر علاقه مند هستید در مذاکره و تجارت و کسب و کارتان موفق تر ظاهر شوید و اگر می خواهید کمتر فریب نیرنگ دیگران بخورید لطفا و حتما در این کارگاه کوتاه شرکت فرمائید.

مازیارمیرمشاور و تحلیلگر

مطالعات بیشتر:

تعابیر ارتباطات غیر کلامی یا زبان بدن

موفقیت نامحدود با زبان بدن

جدیدترین راز موفقیت با زبان بدن

شاه کلید موفقیت زبان بدن

Views: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,