برندسازی سیاسی کاندیداها

برندسازی سیاسی کاندیداها برای کاندیداهای انتخابات

برندسازی سیاسی کاندیداها

مازیار میر مشاور برندسازی سیاسی

نامزدی برای نامزدی: استراتژی های بازاریابی برای به دست آوردن رأی شما برای تقویت رای دهندگان برای تبدیل شدن به مصرف کنندگان سیاسی واضح تر و آگاه تر نوشته شده است. این کار با نگاهی دقیق به استراتژی های بازاریابی سیاسی ، به ویژه مواردی که در انتخابات ریاست جمهوری اوباما استفاده می شود ، انجام می شود که بازاریابی را به سطح جدیدی از پیشرفت تبدیل کرده است.

به طور خاص ، این کتاب درباره ایجاد برند اوباما بحث می کند. چگونه مبارزات انتخاباتی اوباما برای دستیابی به بخش های مختلف بازار از رسانه های دیجیتالی مبتنی بر دیتابیس ، خرد کاری و سیاسی و رسانه ای پیشرفته استفاده کرد. و توسعه و اجرای کمپین از تکنیک های جدید جمع آوری کمک های سیاسی. این کتاب همچنین در مورد چگونگی نامزدی که به عنوان “برند” ایجاد می شود ، بحث می کند که چگونه باید یک بار در قدرت با چالش های “مدیریت برند” کنار بیاید. سرانجام ، نویسندگان به رای دهندگان توصیه می کنند که چگونه خود را در مقابل روشهای مارکینگ و بازاریابی که در انتخابات ۲۰۱۲ توسط نامزدها به کار گرفته می شوند ، مسلح کنند ، و درباره اینکه این گسترش گسترده این روشها به روند سیاسی برای دموکراسی آمریکا چیست ، تأمل می کنند.

لطفا فیلم آموزش فرآیندهای مدیریتی جهت کاندیدای انتخاباتی در آپارات https://www.aparat.com/v/ZX6woمشاهده فرمایید.

امروزه در دموکراسی‌های غربی، شاهد استفاده‌ روزافزون برندسازی‌ سیاسی به‌منزله‌ نوعی استراتژی(راهبرد) در رقابت‌های انتخاباتی و حکومتی هستیم.این کتاب، روایتی از برند‌سازی حزب کارگر استرالیااست. روایتی از برگزاری سه انتخابات عمومی و هم‌چنین ظهور و فرودِ دو

رهبر این حزب که ۷ سال به طول انجامید. بعد از انتخابات فدرال در سال ۲۰۰۷، برند‌سازی حزب کارگر بسیار پیچیده و در عین‌حال موفقیت‌آمیز بود. اما ۶ سال بعد؛ کارگران دوباره حزبکارگر را رها کردند و برند حزب به‌شدت آسیب دید. این کتاب، حکایتِ استفاده‌ ماهرانه از استراتژی‌های فراگیر برند‌سازی و هزینه‌ گزاف بی‌توجهی به اصول اولیه‌ برند‌سازی است. نگارنده در این کتاب، در نظر دارد با استفاده از چارچوب نظری نوین و

درعین‌حال با تلفیق رویکردهای موضوعی و ارزیابی‌ مستقل این موارد، به توضیحی در خصوص ایجاد و مدیریت برندهای سیاسی بپردازد…..

بازدیدها: 1

مطالب جدید

مطالب پر‌بازدید

فهرست مطالب

دیگر مطالب

مطالب مرتبط

برای مطلع شدن از آخرین مطالب مازیار میر
ایمیل خود را وارد کنید!

دیدگاه شما

اکنون دیدگاهی اضافه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی / مشاوره

شماره تماس: 09198718767