بهترین دوره کسب وکار MBA

بهترین دوره کسب وکار MBA

بهترین دوره کسب وکار MBA

چرا باید در دوره های کسب و کار شرکت کنیم

کدام دوره کسب و کار را انتخاب کنیم

سالها است شاهد افرادی هستم که در کسوت  رهبر و یا مدیر یا سرپرست  به علت های فورس ماژور و یا فوت رهبر قبلی و یا مدیران خانوادگی و یا ازدواج و یا… ولی هنوز در حسرت و خجالت فراوان حاصل از حل غلط مسائل فنی و انجام فعالیت‌های کار‌شناسی و غیر مدیریتی خود برای امروز و دیروز و اگر رویه ادامه یابد هر روز و روز به روز شاهد ضرر و زیان مالی و روحی باشند.

از تعامل با مشاوران حرفه ای و یا کار‌شناسان حوزه مدیریت بقول معروف هرگز خیری نبرده اند . نکته مهم بسیاری هم در مجتمع ها و یا موسسات آموزشی دوره های مختلف کسب و کار را طی نموده ولی بخاطر غیر عملیاتی و یا غیر متعهد بودن اساتید که هرگز بجز دانشگاه کار اجرایی نداشته اند و یا کار عملیاتی انجام نداده اند از مزایای واقعی یک دوره کسب و کار حرفه ای فیضی نبرده اند .

آری مدیریت کسب و کار را بسیاری دنیایی  غیر قابل پیش بینی و خطرناک و خشن  ارزیابی نموده و  حتی در این خصوص کاملا ناامید می شوند.

اگر شما هم در مورد کسب و کار و آینده آن احساس مسئولیت در کنار سر و کار داشتن با بسیاری از محدودیت‌ها و نا‌بسامانی‌ها و رفتارهای تخریبی و رقابتی  و….نیاز به آموزش حرفه ای تخصصی و فوق تخصصی دارید و فکر می کنم بهترین محلی که می توان هم آموخت و هم پیرامون آن به جوابهای قطعی و فوق العاده حرفه ای دست یافت.

مدرسین مدرسه کسب و کار تهران بیشتر تمرکز خود را بر روی انتقال تجربیات و همچنین پرسشش و پاسخهای تغییر رویه متمرکز نموده اند.

این مهم است که بتوانیم مدیران و رهبران اقتصادی بهتر و حرفه ای تری تربیت نموده و به دنیای تجارت اقتصاد و… تقدیم نمائیم .

مازیارمیرمشاوروتحلیلگر

مطالب جدید

مطالب پر‌بازدید

فهرست مطالب

دیگر مطالب

مطالب مرتبط

برای مطلع شدن از آخرین مطالب مازیار میر
ایمیل خود را وارد کنید!

دیدگاه شما

اکنون دیدگاهی اضافه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی / مشاوره

شماره تماس: 09198718767