خلاصه کتاب کارخانه خلاقیت

خلاصه کتاب کارخانه خلاقیت نوشته ادکتمال و امی والاس

خلاصه کتاب کارخانه خلاقیت نوشته ادکتمال و امی والاس

شرکت خلاقیت:

غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند

کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند احتمالا بهترین اثری به شمار می‌آید که تاکنون برای کسب و کارها نوشته شده است! اد کتمول یکی از روسای استودیو پیکسار در این کتاب اعجاب‌انگیز و پرفروش، از خاطراتش در یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های انیمیشن یعنی پیکسار می‌نویسد.

موضوع کتاب شرکت خلاقیت چیست؟

به نظر شما چه ویژگی این شرکت را متمایز می‌کند؟ خلاقیت چگونه وارد کسب و کار می‌شود؟ افراد مهم‌ترند یا ایده‌ها؟ شرکت پیکسار در مسیر کاری خود از مشکلات زیادی عبور کرده که از نگاه مدیران و مهندسان دور نبوده است.

اد کتمول در کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند (Creativity, Inc: overcoming the unseen forces that stand in the way of true inspiration) آموخته‌ها و اشتباهاتی را شرح می‌دهد که در مسیر ساخت شرکت پیکسار (PIXAR) تجربه کرده است. نکاتی که بسیاری از مدیران می‌خواهند بدانند تا مسیر کارآفرینی و خلاقیت را به درستی طی کنند و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند.

کتاب «شرکت خلاقیت» برای مدیرانی به نگارش درآمده که قصد دارند کارمندانشان را به جایگاهی بالاتر برسانند. این اثر به مرکز فکر، گروه اندیشمندان، جلسه‌ها و شرکت‌هایی سفر می‌کند که برخی از فیلم‌های موفق‌ تاریخ در آن تدوین و ساخته شده‌اند.

درنتیجه کتاب «شرکت خلاقیت» اثری گیرا و تأثیرگذار است و راهکارهایی درمورد خلاقیت در کسب و کار، چگونگی مدیریت و رهبری شرکت‌ها، راهنمایی‌ها و استراتژی‌های بسیار کاربردی را شرح می‌دهد که برای دست‌یابی به موفقیت ضروری است.

بازدیدها: 14

مطالب جدید

مطالب پر‌بازدید

فهرست مطالب

دیگر مطالب

مطالب مرتبط

برای مطلع شدن از آخرین مطالب مازیار میر
ایمیل خود را وارد کنید!

دیدگاه شما

اکنون دیدگاهی اضافه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی / مشاوره

شماره تماس: 09198718767