• تاریخ انتشار : جمعه 14 جولای 2023 - 22:22
  • کد خبر : 2546
  • چاپ خبر

100 نکته برای آموزش زبان

این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۷ می باشد: ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان بدن   فراگیری زبان انگلیسی   یکصد نکته برای آموزش زبان بهترین شگردها برای آموزش زبان نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین ۷۱٫یادگیری زبان انگلیسی تنها با یادگیری کلمات کافی نیست.شما میتوانید به یک طوطی

این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۷ می باشد:

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان بدن

 

\"https://www.mazyarmir.com/\"

فراگیری زبان انگلیسی

 

یکصد نکته برای آموزش زبان

بهترین شگردها برای آموزش زبان

نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین

۷۱٫یادگیری زبان انگلیسی تنها با یادگیری کلمات کافی نیست.شما میتوانید به یک طوطی کلمات انگلیسی را آموزش دهید ولی این دلیل نمیشود که او این زبان را صحبت کند.در کنار واژگان به یادگیری گرامر نیاز جدی دارید.
۷۲٫زمان های مختلف فعل توسط انگلیسی زبان ها استفاده میشود که اتفاقات را در زمان هایی که رخ داده اند مطرح کنند.ممکن است عبارات موجود در زبان انگلیسی با زبان شما یکی نباشند.بنابراین این مهم است که زمان ها و چگونگی استفاده از آن ها را بدانید.
۷۳٫انگلیسی فعل های بی قاعده ی زیادی دارد.شما باید آن ها را تمرین کنید.
۷۴٫پافشاری کنید!اگر در صحبت کردن به زبان انگلیسی وقفه ایجاد کنید،خواهید دید که سطح شما پایین می آید و تمام زحماتتان نابود میشود!
۷۵٫با یک نمره ی بد امتحان پس نزنید.گاهی اوقات،زبان آموزان میتوانند در آزمون قبول شوند،ولی نمیتوانند با انگلیسی زبان ها ارتباط برقرار کنند.اگر میتوانید به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید،باید به خودتان افتخار کنید.
۷۶٫به خاطر بسپارید،زمانی که به سختی تلاش کردید،حتما موفق خواهید شد.
۷۷٫انگلیسی را با یک دوست بیاموزید.در این صورت میتوانید کسی را برای تمرین کردن با او داشته باشد و همچنین برای یکدیگر ایجاد انگیزه کنید.
۷۸٫به خاطر داشته باشید،انگلیسی همانگونه که نوشته میشود تلفظ نمیشود.برای مثال،‘Ough’ بیشتر از ۶ گونه تلفظ دارد.خود را با الفبای آوایی آشنا کنید.این به شما در تلفظ درست کلمات .موجود در دیکشنری کمک میکند.
۷۹٫به صدای ‘schwa’ عادت کنید.آن حرف صدا دار میان کلمه ی بدون تشدید است.آن معمول ترین حرف صدا دار در زبان انگلیسی است.برای مثال،‘a‘ در کلمه ی about و ‘u‘ در کلمه ی supply.
۸۰٫در ذهن داشته باشید که زمانی که در سطح بالا هستیم سرعت تقویت زبان پایین می آید.معمولا،پیشرفت سریع در افراد مبتدی اتفاق می افتد. فکر نکنید که دیگر نمیتوانید یاد بگیرید،فقط پیشرفتتان کند شده است.

مازیارمیرمشاوروتحلیلگر

مطالب بیشتر:

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۱

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۲

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۳

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۴

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۵

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۶

لینک کوتاه

برچسب ها

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.