100 نکته برای آموزش زبان10

100 نکته برای آموزش زبان10
آوریل 9, 2024
7 بازدید

این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۹ میباشد: ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان بهترین شگردها برای آموزش زبان نود-بیشتر روابط با زبان بدن و اشاره صورت میگیرد.این ها از کشور به کشور و فرهنگ به فرهنگ متفاوت هستند. نود و یک-آسان ترین روش…..بخوابید.شما میتوانید بعد از یک خواب آرام شبانه بیشتر تمرکز کنید. نودودو- در […]

این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۹ میباشد:

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان

بهترین شگردها برای آموزش زبان

نود-بیشتر روابط با زبان بدن و اشاره صورت میگیرد.این ها از کشور به کشور و فرهنگ به فرهنگ متفاوت هستند.
نود و یک-آسان ترین روش…..بخوابید.شما میتوانید بعد از یک خواب آرام شبانه بیشتر تمرکز کنید.
نودودو- در صورت امکان،به کلاس زبان انگلیسی در یک کشور انگلیسی زبان بروید.
نودو سه-اگر در خارج از کشور تحصیل میکنید،با مردم کشور های مختلف رابطه برقرار کنید نه فقط با مردم کشور خودتان.این خیلی جالب نیست که در یک خانه ی شریکی با مردم کشور خودتان زندگی کنید.شما میتوانید با برقراری ارتباط با مردم کشورهای مختلف از تفاوت های فرهنگی لذت ببرید.
نودوچهار-آیا تا به حال به کار کردن در خارج از کشور و یا کارآموز بودن فکر کرده اید؟

\"\"

نودوپنج-به خودتان یک معلم شایسته بگیرید.چه کسی میخواهد که چیزهای اشتباه یادبگیرد؟
نودشش-هیچکس نمیتواند انگلیسی را به طور کامل و بی نقص یاد بگیرد.درباره تلاش کردن نگران نباشید.یک میان بر سودمند برای یادگیری این است که زبان انگلیسی کلمات زیادی با تلفظ یکسان،اما با شکل نوشتاری و معنای متفاوت دارد.برای مثال: ‘come here’ تلفظ یکسانی با ‘I can hear the birds’ دارد.شما با دانستن معنای متفاوت کلمات میتواند دایره واژگان خود را راحت تر سازمان دهید.
نودهفت-زمانی که شما دارای سطح پایه در زبان انگلیسی هستید، روش های مختلف را برای مطرح کردن یک عبارت را امتحان کنید.این کار موجب میشود انگلیسی شما برای شنونده جذاب تر باشد،و صحبت کردن برای شما سخت نخواهد بود چون سطح پایه را گذرانده اید.برای مثال،به چند شیوه میتوانید خدافظی(‘Goodbye‘) را به انگلیسی مطرح فرمائید
نودهشت-زمانی که عضو یک کلاس زبان انگلیسی هستید،همیشه برای کلاس آماده باشید.تکالیف خود را سریع انجام دهید و به موقع تحویل دهید.یادداشت ها و درس خود را چند دقیقه قبل از کلاس مرور کنید.این کار موجب تازگی و تقویت ذهن شما میشود.
نودونه-حواستان در کلاس پرت نشود.روی درس تمرکز کنید.به بیرون یا جای دیگر که موجب حواس پرتی شما میشود نگاه نکنید.دیر نکنید.چند دقیقه قبل از شروع کلاس حاضر باشید.کنار کسی که به انگلیسی صحبت نمیکند ننشینید. تلفن همراهتان را خاموش کنید.مرتب باشید،کتاب و دفتر و تمام چیزهای لازم را با خود ببرید که از استرس گرفتن و حواس پرتی در کلاس جلوگیری کنید.
صد-یک مکان راحت پیدا کرده تا بتوانید در آن آسوده مطالعه کنید. به مکانی نیاز دارید که بتوانید تمرکز ۱۰۰ درصدی داشته باشید.

مازیار میرمشاور و تحلیلگر

توصیه می شود حتما مطالب زیر را مطالعه نمایید:

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۲

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۳

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۴

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۵

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۶

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۷

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۸

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۹

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۱۰

Visits: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , ,