زبان بدن داماد ترامپ

زبان بدن داماد ترامپ
اسفند ۱۷, ۱۴۰۲
23 بازدید

زبان بدن داماد ترامپ زبان بدن جردکوشنر داماد ترامپ هرچند به شدت بیبی فیس و صورت جوانی دارد اما پدر سه فرزند و یک یهودی دو آتشه است. بسیار درونگرا و تودار به نظر می رسد از زبان بدن منعطف و ارامی برخوردار است و کاملا مشخص است زیر نظر بهترین مشاوران جهان اموزش دیده و […]

زبان بدن داماد ترامپ

زبان بدن جردکوشنر

داماد ترامپ هرچند به شدت بیبی فیس و صورت جوانی دارد اما پدر سه فرزند و یک یهودی دو آتشه است. بسیار درونگرا و تودار به نظر می رسد از زبان بدن منعطف و ارامی برخوردار است و کاملا مشخص است زیر نظر بهترین مشاوران جهان اموزش دیده و سخنان او با منطق پشت پرده همراه است.

مرد پشت پرده کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ او است؟

 او کسی بود که ترامپ را به‌عنوان یک نامزد جمهوری‌خواه به قانون‌گذاران واشنگتنی معرفی کرد؟

 ایا ارتش تمام مسلح یهودی پشت کوشنر و ترامپ است؟

 و او بود که در پشت درهای بسته با این قانون‌گذاران رایزنی کرد تا توافق اولیه برای حضور ترامپ در انتخابات از سوی این حزب میسر شود. او در آمریکا نامی بسیار بسیار آشناست.

«جرد کوشنر» که سرمایه‌گذار املاک و مستغلات است نه تنها با ترامپ هم شغل است، بلکه خویشاوند او هم محسوب می‌شود. کوشنرِ ۳۵ ساله داماد دونالد ترامپ است. او هم در آمریکا فردی شناخته شده است، هم صاحب روزنامه‌ای است که موجب می‌شود نفوذ قابل‌توجهی در میان افکار عمومی داشته باشد. روزنامه الاهرام از فردی که در جلسات مذاکرات کوشنر با کاپیتول هیلی‌ها حضور داشته، نقل می‌کند که وی گفته است پدرزنش در مقایسه با متحدانش، از قابلیت بالاتری برای ورود به کاخ سفید برخوردار است. کوشنر در سال ۲۰۰۹ با ایوانکا دختر دونالد ترامپ ازدواج کرد. وی یکی از اصلی‌ترین مشاوران ترامپ در هیات ۵ نفره به حساب می‌آید که کار هدایت تیم ترامپ را برای روز هشتم نوامبر (روز انتخابات) بر عهده گرفته‌اند.

پیش‌تر نیز دونالد ترامپ در یک مصاحبه اعلام کرده بود که برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری از تعداد محدودی مشورت می‌گیرد؛ اما هرگز نام اصلی این افراد را ذکر نکرده بود. ترامپ در وصف این افراد می‌گوید که این افراد جزو باهوش‌ترین افراد آمریکایی هستند.در حالی که رسانه‌ها تقریبا به این یقین رسیده‌اند که گرداننده اصلی کمپین تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ داماد اوست، اما هنوز بازی «قایم‌باشک» در این تیم ادامه دارد.

زبان بدن داماد ترامپ

اقای هوپ چیکس سخنگوی کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ می‌گوید:

با تمام احترامی که برای کوشنر قایل هستم او در کمپین اصلا نقش رسمی ندارد. با این حال او اذعان می‌کند که ترامپ در برخی مسائل مانند اسرائیل و کشورهای خاورمیانه از کوشنر مشاوره می‌گیرد چون به داماد خود بسیار اعتماد دارد. یکی از دوستان کوشنر که دستی در کار موسیقی دارد و صاحب یک کمپانی موسیقی است، اعتقاد دارد که کوشنر توانایی فراوانی در اداره مسائل دارد.که خوب مشخصا این مطلب قابل اعتماد نیست

«دیوید شولهوف» در این مصاحبه تاکید می‌کند کوشنر یک جریان‌ساز است و می‌تواند تاثیرات قابل‌توجهی در امور از خود به‌جا بگذارد. با این حال در ۱۰ ماه گذشته کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ اثرات نامطلوبی از خود برجا گذاشت. هرچند که این کمپین توانسته آرای بخشی از مردم آمریکا را به سود خود جلب کند، اما از این کمپین هر روز یک مبحث جنجالی به بیرون درز می‌کند:

از توهین جنسی به زنان گرفته تا نفرت‌پراکنی در مورد مسلمانان و دیوار کشیدن دور آمریکا برای جلوگیری از ورود مکزیکی‌ها به داخل مرزهای ایالات‌متحده و سایر مطالب ریز و درشت دیگر …

———————————————————————————————————————————————————-

لطفا و حتما مقاله بازگشت گاوچرانها را به سیاست خارجی آمریکا را مطالعه فرمائید.

———————————————————————————————————————————————————-

در این میان برخی می‌گویند کوشنر از ترامپ خواسته کمی رفتار خود را تعدیل و مانند یک کاندیدای سنتی عمل کند. او از ترامپ خواسته نقشه راه خود را برای رسیدن به کاخ سفید عوض کند و ارتباطات بیشتری با کمک‌کنندگان مالی و سایر سیاستمداران بگیرد. این دسته همچنین می‌گویند کوشنر ارتباطات قوی با غول رسانه‌ای دنیا یعنی رابرت مورداک دارد که می‌تواند کمک شایانی برای ترامپ باشد. همچنین وی از دوستان ذی‌نفوذی مانند «رونالد پرلمن» برخوردار است که وی نیز جزو غول‌های املاک و مستغلات آمریکا به‌حساب می‌آید. کسی که ارتباط گرمی با ترامپ ندارد، در مقابل رابطه‌ای بسیار صمیمانه با کوشنر دارد. کوشنر می‌تواند از قابلیت‌های مالی «پرلمن» و نفوذی که او دارد،به نحو موثری استفاده کند. هنوز پرلمن و مورداک در مورد همکاری خود با تیم تبلیغاتی ترامپ اظهارنظر نکرده‌اند اما بازار شایعات در این مورد داغ است.

ارتباطات اسرائیلی
ایوانکا، دختر ترامپ پیش از اینکه با کوشنر ازدواج کند، تغییر دین داد و یک یهودی به‌حساب می‌آید. حالا کوشنر نیز به جمع این خانواده اضافه شده است. کوشنر و خانواده‌اش ارتباطات قوی با اسرائیلی‌ها دارند. پدر کوشنر که خود یکی از با نفوذهای بازار املاک و مستغلات آمریکاست، در سال ۲۰۱۵ به آیپک (لابی اسرائیل در آمریکا) رقم کلانی را کمک کرد. حداقل کمک مالی به آیپک ۳۶ هزار دلار است؛ اما گفته می‌شود کمک مالی صورت گرفته از سوی پدر کوشنر فراتر از این رقم است. همچنین والدین کوشنر در سال ۲۰۱۴ میلادی رقمی در حدود ۲۰ میلیون دلار به دانشگاه داروسازی اسرائیلی در بیت‌المقدس کمک کردند.

کوشنر با استفاده از موقعیت خوبی که خانواده‌اش در اسرائیل دارند توانسته ارتباطات قابل‌توجهی بین مقامات این رژیم و دونالد ترامپ برقرار کند. البته ترامپ قصد داشت تا سال گذشته میلادی به سرزمین‌های اشغالی سفر کند اما هرگز این سفر به وقوع نپیوست. این سفر به دلیل سخنان ترامپ در مورد ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا به وقوع نپیوست و نتانیاهو ترجیح داد تا سفر وی را به تل‌آویو به همین دلیل لغو کند.

کوشنر به‌رغم اینکه برای این سفر دیدارهای مهمی را برای ترامپ درنظر گرفته بود اما سخنان تند وی موجب شد تا این برنامه به‌هم بخورد. چنین حرکتی موجب شد تا بین نتانیاهو و ترامپ یک درگیری لفظی مختصر روی دهد. ترامپ گفت: اگر وی رئیس‌جمهور شود در ماجرای صلح بین اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها طرف اسرائیل را نخواهد گرفت. اما داستان از این قرار است که در میان سیاستمداران آمریکایی یهودی‌های با نفوذی قرار دارند که ترامپ مجبور است در نهایت با آنها همکاری کند. برای همین زمانی که در ماه گذشته جلسات آیپک برگزار شد با مشورت کوشنر، ترامپ در آن حضوری قوی پیدا کرد و سخنان جانبدارانه فراوانی به سود اسرائیل بر زبان راند.

در این راستا منابع خبری فاش کردند که پیش از برگزاری جلسه، ران درمر سفیر رژیم اسرائیل در آمریکا با کوشنر تماس برقرار می‌کند و به وی می‌گوید که قصد دارند تا ترامپ را پیش‌سخنران کنند. هنوز سفیر اسرائیل در آمریکا درخصوص این شایعات اظهارنظری نکرده است. در پایان نیز ترامپ در یک جمع ۱۸ هزار نفری حضور پیدا کرد و گرم‌ترین و مساعد‌ترین قول‌های خود را به جامعه یهودیان در آمریکا ارائه داد. ترامپ در این سخنرانی از فلسطینی‌ها خواست تا سیستم آموزشی خود را اصلاح کنند و از اسرائیلی‌ها نفرت نداشته باشند. او همچنین از فلسطینی‌ها خواست تا نام مکان‌های عمومی خود را به نام شهدای خود تغییر ندهند. او همچنین برای جلب توجه بیشتر یهودیان با زیر سوال بردن توافق ایران و کشورهای ۱+۵ گفت این بدترین قراردادی است که تاکنون علیه اسرائیل

روزنامه “هاآرتص”، چاپ رژیم صهیونیستی فاش کرد که یک مؤسسه آمریکایی وابسته به خاندان “جرارد کوشنر”، داماد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، هزاران دلار به ساخت شهرک های غیر قانونی در کرانه باختری کمک کرده است.

در گزارش روزنامه “هاآرتص” آمده است دفاتر مالیاتی مربوط به خاندان کوشنر از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ نشان می دهند که این خانواده مبلغ ۲۰ هزار دلار به یک گروه آمریکایی به نام “دوستان آمریکایی در بیت ایل یشیف” کمک کرده اند.

این گروه، یک سازمان آمریکایی است که از شهرک هایی که صهیونیست های  افراطی در آن سکونت دارند حمایت می کند. گفتنی است شخص “جرارد” عضو همین مؤسسه است که پدر و مادرش آن را به نام “مؤسسه چارلز و سریل کوشنر” راه اندازی کرده اند.

روزنامه صهیونیستی “هاآرتص” در سال ۲۰۰۹ هم فاش کرده بود که شهرک “بیت ایل” بدون کسب مجوز در اراضی فلسطینی ساخته شده است. در گزارش “جنبش اسرائیلی صلح” هم آمده است که حدود ۹۶٫۸۵ درصد از زمینی که این شهرک بر روی آن ساخته شده است، متعلق به فلسطین است.

در گزارش هاآرتص آمده است که رئیس سازمان “دوستان آمریکایی بیت ایل یشیف”، “دیوید فریدمن” است که توصیه هایی درباره سیاستگزاری آمریکا در قبال “اسرائیل” و فلسطین به ترامپ ارائه کرده است. در این گزارش خاطرنشان شده است که فریدمن وکیل املاک ترامپ هم هست. گفتنی است فریدمن در اکتبر گذشته گفته بود که شهرک ها، غیر قانونی هستند.

این روزنامه صهیونیستی می نویسد که ترامپ در اواخر نوامبر به صراحت تمایل خود را به ایجاد طرحی برای پایان دادن به درگیری بین “اسرائیل” و فلسطینی ها به رغم تاریخ پر افت و خیز طرح های صلح دولت های پیشین آمریکا اعلام کرده بود.

وی به روزنامه “نیویورک تایمز” گفته بود: “امیدوارم من آن کسی باشم که بین اسرائیل و فلسطین صلح برقرار می کند و این دستاورد بزرگی خواهد بود.”

هاآرتص می نویسد یک روزنامه نگار در همان نیویورک تایمز با درج یادداشتی می گوید ترامپ پیشنهاد کرده بود که دامادش، “جرارد کوشنر” نقش واسطه را برای اجرای این طرح ایفا کند.

در این گزارش تصریح شده است که کوشنر در زمینه سرمایه گذاری املاک فعالیت می کند و در جریان مبارزات انتخاباتی، مشاور نزدیک ترامپ بوده است کما اینکه پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۸ نوامبر خواستار دسترسی به گزارش های امنیتی روزانه کاخ سفید برای پدرزنش شده است.

هاآرتص در ادامه می نویسد با اینکه وزارت خارجه آمریکا سیاست شهرک سازی “اسرائیل” در خاک فلسطین را مانعی در مقابل تحقق صلح می داند اما مشاوران ترامپ این دیدگاه را رد می کنند.

این روزنامه فاش می کند که مؤسسه کوشنر به “مؤسسه عتسیون” که حامی مالی شهرک عتسیون است، و همچنین طرح “اوهر تورا ستون” که پوششی برای برنامه های آموزشی در شهرک “افرات” است، کمک مالی گسترده ای ارائه کرده است.

به نوشته هاآرتص، بنیانگذار “اوهر تورا ستون”، یک خاخام به نام “شلومو ریسکین” است که جزء اولین کسانی است که پیروزی ترامپ را به وی تبریک گفته است. ریسکین معتقد است: “ترامپ دیدگاه متفاوتی درباره اسرائیل و نخست وزیر آن دارد و می خواهد سفارت آمریکا را به قدس منتقل کند. ما امید زیادی به او داریم.”

به گفته هاآرتص، مؤسسه کوشنر از پروژه های متعددی در”اسرائیل” حمایت کرده است از جمله حمایت از گروه هایی که از ارتش حمایت می کنند.

این روزنامه صهیونیستی در پایان خاطرنشان می کند که این مؤسسه به تعدادی از سازمان های یهودی در داخل آمریکا از جمله سازمان افراطی “چاباد” حمایت مالی کرده است.

جرد نشان داده ارتشی عظیم از یهودیان قدرتمند را از سرتاسر جهان گرد هم آورده و قرار است ترامپ را ۸ ساله مستاجر کاخ سفید نماید جرد به یمن ثروت عظیم پدر و روابط پنهانی با زبان بی زبان بدنی می گوید هرچند یک جوان خام و کاملا بی تجربه است اما کاملا مشخص است تحت شدیدترین اموزشات و مشاورانش قرار دارد که این به او قدرت عظیمی عطا نموده است.

هرچند کم تجربه است اما در عکسها اعتماد بنفس بنیادی و واقعی در او موج می زند بهمراه برقی که از شیطنتهای او در چشمانش و خنده هایش و حتی مذاکرات غیر رسمی او می توان ارزیابی نمود که همه و همه نشان دهنده فردی نیمه حرفه ای است.

مازیار میر مشاور و تحلیلگر

\"\"

Views: 4

برچسب‌ها:, , , , , , , ,