زبان بدن Dwayne Johnson

زبان بدن Dwayne Johnson
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۳
37 بازدید

زبان بدن Dwayne Johnson Dwayne Johnson زبان بدن دواین جانسون Dwayne Johnsonدواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به د راک (به انگلیسی: The Rock) (زاده ۲ مه ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا) کشتی‌گیر حرفه‌ای (قهرمان ۸ دوره جهان) و بازیگر حرفه ای آمریکایی است. صورت مردانه و مهربانش توانسته او را بسیار محبوب تر از هر هنر پیشه دیگری […]

زبان بدن Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

زبان بدن دواین جانسون Dwayne Johnsonدواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به د راک (به انگلیسی: The Rock) (زاده ۲ مه ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا) کشتی‌گیر حرفه‌ای (قهرمان ۸ دوره جهان) و بازیگر حرفه ای آمریکایی است. صورت مردانه و مهربانش توانسته او را بسیار محبوب تر از هر هنر پیشه دیگری بنماید.

عقبه ورزشی و مهارت های مختلف و منحصر بفرد و نقشهای متفاوت و بازی های کاملا قابل قبول از او هنرمندی نامدار و پر آوازه ساخته است و یکی از زیباترین و محبوبترین هنرپیشه های مرد جهان است ابتدا به بیوگرافی او می پردازیم و سپس از هنر زبان بدن او برایتان خواهم گفت …

.پدرش دواین جانسون آمریکایی آفریقایی تبار و مادرش ساموآیی بوده است.وی در کودکی همراه پدر و مادر خویش سفرهای متعددی داشت و از نزدیک نظاره گر مسابقات پدر خود که او نیز از کشتی گیران مشهور بود می‌شد.وی از ۱۵ سالگی راگبی بازی کردن را آغاز کرد.دایوین در دانشگاه میامی به درجات علمی فراوانی رسید و طولی نکشید که به موفقیت‌های فراوانی در راگبی رسید.

سال ۱۹۹۵ او متحمل سختی‌های فراوانی شد و توانست یک به یک هر کدام را از پیش روی بردارد. سال ۱۹۹۸ وی به گروه ورزشی کانادا پیوست و از آن جا بود که دوران کشتی‌گیری را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد. دایوین اولین مسابقهٔ خود را در سریمسابقات “USWA” در ورزشگاه”Flax kananh” انجام داد. این اولین بازی و برد او در مسابقه بود که توانست در یک مسابقهٔ تیمی به کمک هم تیمی خود”Bret Saywer” حریف را از پیش روی بر دارد.در سال ۱۹۹۹ در مسابقات جهانی”WWE” شرکت کرد و با نام ” The Rock”در سری مسابقات “The nation of dominalion” به شهرت فراوانی رسید. سرانجام دایوین به رهبری قهرمانان مسابقات “Nation” رسید و از آن جا بود که مردم او را با نام (صخره) شناختند. پس از پایان “Nation” دایوین در سری مسابقات “Corporation” شرکت کرد.

ساعات جذابی را با رقیب اصلی خود “steve austin” سپری کرد. طولی نکشید که دایوین این مسابقات را نیز به خوبی به پایان رساند. بعد حدود ۱۲ سال بعد در حالی که اصلاً از جان سینا خوشش نمی‌آمد با او پارتنر شد ودر سیرفایر سریز د میز و آر-تروث را شکست دادند. او در راسلمانیا ۲۰۱۲ با جان سینا مسابقه داد و توانست او را شکست دهد و به درگیری‌های خود با جان سینا پایان دهد. اما او در رسلمنیا ۲۰۱۳ بار دیگر با جان سینا مسابقه داد و این بار جان سینا او را شکست داد و کمربند wwe champion از او گرفت.در سال ۱۹۹۹ دراک برای اولین بار به سینما رفت و سپس در سال ۲۰۰۱ فیلم “بازگشت مومیایی” را بازی کرد. او بلاخره در سال ۲۰۰۱ دراک با دنی گارسیا ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام سیمون الکساندرگشت.

توصیه میشود مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

تحلیل گرگ وال استریت (The Wolf of Wall Street)

تحلیل بازگشته (The Revenant)

زبان بدن فیلم تایتانیک قسمت اول

تحلیل فیلم HER

Views: 8

برچسب‌ها:, , , , ,