100 نکته برای آموزش زبان قسمت ششم

100 نکته برای آموزش زبان قسمت ششم
آوریل 9, 2024
1 بازدید

100 نکته برای آموزش زبان قسمت ششم این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۵ می باشد: ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان یکصد نکته برای آموزش زبان بهترین شگردها برای آموزش زبان نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین ۵۱٫ خیلی به دیکشنری خود متکی نباشید.دیکشنری برای شما فقط باید کمک […]

100 نکته برای آموزش زبان قسمت ششم

این مطلب ادامه ی مقاله ی ۱۰۰ نکته برای آموزش زبان۵ می باشد:

۱۰۰ نکته برای آموزش زبان

\"\"

یکصد نکته برای آموزش زبان

بهترین شگردها برای آموزش زبان

نکاتی استثنایی برای فراگرفتن هر زبانی و مخصوصا زبان لاتین

۵۱٫ خیلی به دیکشنری خود متکی نباشید.دیکشنری برای شما فقط باید کمک باشد،نه معلم اصلی تان.سعی کنید اول معنای کلمات را حدس بزنید تا اینکه مستقیما سراغ دیکشنری رفته و معنای آن را بیابید.
۵۲٫تسلیم نشوید. مثبت نگر باشید.گاهی اوقات ممکن است فکر کنید که سریع یاد نمیگیرید. همه این حس را در ابتدای یادگیری دارند، نگران نباشید. سرانجام شما به چیزی که میخواهید خواهید رسید.
۵۳٫ از یادگیری لذت ببرید.در این صورت میزان یادگیری بالا میرود.
۵۴٫اگر هنگام صحبت کردن استرس میگیرید،قبل از گفتن چیزی نفس عمیق بکشید.هنگامی که آسوده خاطر باشید بهتر صحبت خواهید کرد.
۵۵٫انگیزه ی خود را با مراجعه به کتاب ها و سی دی های درسی قبلی خود حفظ کنید.از اینکه آن ها برایتان آسان شده اند تعجب خواهید کرد.پس،تبریک میگویم.سطح شما بالا تر رفته است.
۵۶٫برای یادگیری زبان پیر و جوان بودن اهمیت ندارد. پس بهانه ای برای یادنگرفتن آن نیاورید.
۵۷٫به تعویق انداختن همیشه موجب عدم موفقیت میشود.برای جلوگیری از این عمل،باید بدانید که آیا به تعویق انداختن در مطالعه ی شما تاثیر میگذارد و آیا این عادت بدی است.
۵۸٫اگر هنوز به نتیجه ای که میخواستید نرسیده اید،به این دلیل نیست که در یادگیری زبان جدید عملکرد بدی دارید، بلکه دلیلش این است که هنوز روش مخصوص به خود را برای یادگیری بدست نیاورده اید.
۵۹٫اگر کتاب هایی استفاده کنید که متناسب با سطح شما باشند. از تمرین هایی که خیلی آسان یا خیلی سخت باشند استفاده نکنید.از چیزهایی استفاده کنید که شما را به چالش میکشانند یا موجب خستگی شما بشوند.
۶۰٫درباره ی لهجه تان خیلی نگران نباشید.انگلیسی های زبان اصل از شنیدن لهجه های مختلف لذت میبرند.

دکترمازیار میر مشاور و تحلیلگر

مطالب بیشتر:

آموزش حرفه ای قوانین کار و تامین اجتماعی۹۵

سمینارآموزشی فن دفاع

Visits: 3

برچسب‌ها:, , , ,