آخرین لیست قبل از مرگ

THE BUCEKET LIST آخرین لیست قبل از مرگ

 

THE BUCEKET LIST ساخته ۲۰۰۷ آمریکا فیلمی که همه باید ببینیم اخرین لیست قبل از مرگ روایتی است از افرادی که ۶ ماهه تا یکسال دیگر زنده نخواهند بود. پزشکان به دو بیمار سرطانی با بازی مورگان فیریمن و نیکولسون که سرطان پیشرفته دارند می گویند ۶ ماه تا حداکثر یکسال و ……. متاسفیم؟
این فیلم فوق العاده را حتما ببینید انقدربازی دو هنر پیشه اصلی جذاب است و از زبان بدن بسیار قوی و آموزنده ای بهره مند هستند که نهایت ندارد شاید اقبال برخی فیلمها بستگی فوق العاده و معنی داری با زبان بدن قوی و کاملا حرفه ای بازیگران ان دارد.آموزش مذاکره و زبان بدن در این فیلم بسیار عالی انجام می شود خواهش می کنم برای اموزش مهارت های گفتگو آموزش حرفه ای سخنرانی و مذاکره و زبان بدن به این فیلم نگاه کنید با متد علمی و نه فقط به صورت یک بیننده عادی؟؟؟؟

مورگان فیریمن و نیکولسون (بازیگر اصلی دیوانه از قفس پرید ) زیباترین احساس عشق خشم و نفرت را در لحظات مختلف و درد در زمان دست و پنجه نرم کردن با بیماری و همچنین در زمان تحقق تمامی لیست قبل از مرگ به شیوایی احساس خود را در بینندگان القاء می کنند احساس درد غم و شاید تنهایی و شاید حس رفتن یک حس غریب هر چند مردانه سعی دارند ترس از مرگ را از خود دور کنند اما فقط خدا می داند وقتی دکتر به شما می گوید کار تمام است چقدر سخته….
هرچند چون من خود دچار سرطان پیشرفته هستم و درد را با پوست و گوشت خود کاملا همیشه و برخی اوقات ۲۴ ساعته لمس کرده ام اما این اولین بار بود  که اینچنین تحت تاثیر قرار میگرفتم مخصوصا وقتی نیکولسون با چند نفر از دوستانش در خانه تنها بود و ناگهان از انها جدا شد و به تلخی گریست من نمای مبهم او و روبه حیاط کنار پنجره به تلخی اشک می ریخت و بیننده اشک هایش را در شیشه به صورت غیر واضحی می دید…… من برای چک کردن این القاء خوب زبان بدن و بازی عالی نیکولسون چند بار با تعدادی از دوستان این فیلم را دیدم و از روی زبان بدن تمام این عزیزان حس کردم که روی انها هم این زبان بدن وبازی خوب و حس نیکولسون بینهایت تاثیر گذاشت و خوب روی حقیرهم همچنین البته شاید به فراخور حالم مضاعف تر بود این فیلم را بارها و بارها دیدم و به تلخی بارها و بارها گریستم این فیلم را حدود۹ بار تنهایی یا با دوستان دیدم  نکته مهم در زبان بدن فیریمن و نیکولسون تغییرات کلام و زبان بدن است چیزی که کمتر در بازیگران بالیود و یا ایران خودمان و حتی سریالهای ترکی و کره ای و….دیده ام و این خود نقطه عطف برای کشف دروغ است این مطالب باید به عنوان یک تخصص ویژه به تمام دوستان عزیزی که قدم در راه کارافرینی و یا قدم به حرفه ای گری می گذارند.
اموزش داده شود تا همیشه یک کبریتی در سیاهی خاموشی غار تاریک کسب و کار و حتی زندگی شخصی داشته باشند چه در کسوت یک کارافرین و یا کارفرما و یا …. این به نظر حقیر یک رابطه مستقیم دارد با موفقیت افراد حرفه ای و پیش کسوت و همچنین افراد موفق بسیار حیاتی است انچه تا کنون از چشم همه پنهان مانده است و من در جلسات متعدد با استاد و ودایع پیرامون ان ساعتها بحث نموده ایم این است که اموزش حرفه ای پیرامون زبان بدن باید اثر ممیزی و خاص روی فرد مقابل باید بگذارد و الا به اصطلاح استاد زبان بدن با  عناوین مجعول برتر جهان و فضا و….. در کشور ما بسیار است اما انکه بتواند این نکات فوق حرفه ای را به بصورت علمی و عملی و براساس مدل روز دنیا اموزش دهد بسیار بسیار اندک هستند فریمن و نیکولسون پس از خروج از بیمارستان لیستی مینویسند از اخرین کارهایی که قبل از مرگ باید انجام دهند سقوط ازاد از هواپیما با کمک یک استاد که این تجربه را من نیز داشتم پس از ان اتومبیل سواری سفر به اهرام مصر و تاج محل و دیوار چین و خندیدن تا سرحد مرگ و هونگ کونگ و معبد بودا و ….
در سفر به تبت به علت هوای بسیار بد امکان صعود میسر نمیشود هر دو دوست عهد می کنند سال دیگر صعود کنند و البته هر دو نفر وصیت میکنند جسدهایشان را بسوزانند و در ظرف قهوه گذاشته به بالای کوه ببرند تا همیشه در اوج بمانند. واقعا فیلم فوق العاده ای بود توصیه می کنم به زبان بدن فریمن در اخرین دقایق فیلم و رابطه عاشقانه با همسرش و یا در زمان سخنرانی نیکولسون پس از مرگ فریمن و زبان بدن جذاب و کاملا احساسیش توجه خاصی مبزول فرمائید.

توصیه میشود مطالب زیر را مطالعه نمایید:

تحلیل فیلم پنجره مخفی (Secret Window)

تحلیل زبان بدن فیلم mission impossible

تحلیل زبان بدن فیلم لوسیLucy

تحلیل فیلم PLATOON

تحلیل بازگشته (The Revenant)

زبان بدن داود رشیدی

Mazyar Mir professional consultant and analyst

توصیه میشود مطالب زیر را مطالعه نمایید:

آخرین لیست قبل از مرگ

Views: 6

دسته‌ها: کسب و کار
برچسب‌ها: